event2all - ponukame-vam

Za roky nášej praxe máme skúsenosti s komunikáciou širokej škály produktov a služieb. Vieme veľmi rýchlo zistiť, čo vo vašej komunikácii nefunguje a navrhnúť spôsoby, ako to čo najskôr vylepšiť.

Média o vás píšu, iba keď sa vám nedarí, alebo sa o vás nezaujímajú vôbec. Povieme vám prečo.

Éra posielania tlačových správ síce neskončila, no pre úspešnú komunikáciu s redakciami potrebujete oveľa viac. Poradíme vám.

Dobré správy komunikuje vedenie klienta, zlé správy neznáma tvár. Táto poučka síce neplatí univerzálne, ale je dobré ju poznať. Vaše tlačové oddelenie nemusí fungovať priamo u vás. Naopak, v event2all ho vieme plnohodnotne profesionálne zastúpiť a riešiť komunikáciu s novinármi, ktorých mnohých poznáme už roky, na priamo. Je to pre vás lacnejšie a efektívnejšie.

Podstata public relations síce zahŕňa oveľa viac ako marketing, médiá, „fejsbuky“, či eventy, no ak 4P – product, placement, package, people vo vašej firme fungujú, s tým 5P – promotion vám radi pomôžeme.

Sme event2all a hoci už desať rokov sa zaoberáme najmä širokospektrálnym public relations, eventy mám v DNA. Pozriete si jeden z našich najkrajších, otvorenie trnavského štadióna Antona Malatinského: video

Facebook, Instragram, Tik Tok, ukážeme vám ako fungujú a ochránime vaše dobré meno v divokých vodách internetu, hoaxov a hejterov.

Doba čítania dlhých textov je preč, pekný obrázok a výstižné superkrátke videá vládnu svetu. Vyrobíme vám ich.

Kde pekný obrázok a krátke video nepomôžu, prichádza jasne štrukturované a výstižné slová. Stovky tlačových správ a blogov stoja za nami a dokazujú, že sme tu už dlho.

Marketingovú analýzu, audit a poradenstvo

Po rokoch praxe máme skúsenosti s komunikáciou širokej škály produktov a služieb. Vieme veľmi rýchlo zistiť, čo vo vašej komunikácii nefunguje a navrhnúť spôsoby, ako to čo najskôr vylepšiť.

Budovanie vzťahov
s médiami / Mediálny audit

Éra posielania tlačových správ sa neskončila, no pre úspešnú komunikáciu s novinármi potrebujete oveľa viac. Poradíme, ako ich zaujať, a sme tu pre vás aj vtedy, keď vás ich pozornosť neteší. Pri práci využívame naše dlhodobo kultivované vzťahy a expertnú znalosť prostredia.

Public Affairs

Ponúkame širokú škálu služieb, ktoré vám pomôžu monitorovať, vytvárať a upevňovať vzťahy s politickými a vládnymi inštitúciami, získať prístup k dôležitým ľuďom a presadiť svoje záujmy na úrovni krajiny alebo regiónu.

Služby
tlačového hovorcu

Dobré správy komunikuje klient, zlé správy my. Táto poučka neplatí univerzálne, ale je dobré ju poznať. V event2all vieme plnohodnotne riešiť vašu komunikáciu s novinármi, ktorých mnohých poznáme už roky. Je to pre vás lacnejšie a efektívnejšie.

Budovanie vzťahov
s verejnosťou

Podstata public relations síce zahŕňa oveľa viac ako marketing, médiá, „fejsbuky“, či eventy, no ak 4P – product, placement, package, people vo vašej firme fungujú, s tým piatym „P“ – promotion vám radi pomôžeme.

Eventy pre všetkých,
ktorí sú pre vás dôležití

Sme event2all a hoci už desať rokov sa zaoberáme najmä širokospektrálnym public relations, eventy mám v DNA. Pozriete si jeden z našich najkrajších, otvorenie trnavského štadióna Antona Malatinského.

Tu je video

Podporu vašich myšlienok
na sociálnych sieťach

Facebook, Instagram, Tik Tok… ukážeme vám, ako fungujú a ochránime vaše dobré meno v divokých vodách internetu a jeho hoaxov a hejterov.

Produkciu
videa a fotografie

Doba čítania dlhých textov je preč, pekný obrázok a výstižné superkrátke videá vládnu svetu. Vyrobíme vám ich.

Kreatívne písanie
(blogy, články…)

Kde pekný obrázok a krátke video nepomôžu, prichádzajú jasne štrukturované a výstižné slová. Stovky tlačových správ a blogov stoja za nami a dokazujú, že sme tu už dlho.